Apie mus

Pagalvokite apie savo pažįstamas poras ir paskaičiuokite, kiek jų susipažino vakarėliuose. Nustebsite supratę, kad beveik kas trečia pora susitiko kokiame nors draugų ar bendradarbių vakarėlyje. Todėl vakarėliai per amžius buvo populiarūs visose amžiaus grupėse.

Geras vakarėlis, tai ne tik prašmatnūs valgiai ar išsipustę svečiai. Vakarėlis tai daugybė užsiėmimų svečiams iš kurių įdomiausi būna žaidimai! Greičiausiai sutiksite, kad įprasti žaidimai kartais būna nuobodūs, ypač tie, kurie turi daug taisyklių..

Būtent dėl šios priežasties mes subūrėme komandą ir sukūrėme žaidimą SHOTUKAS, kuris yra paprastas ir galėtų pagyvinti kiekvieną vakarėlį, nepaisant to, su kuo jį leidžiate!

Kas yra SHOTUKAS?

Žaidimas, kuris padės atrasti naujas draugystes bei patirtis. Jeigu ieškote žaidimo, kuris privers jus juoktis iki ašarų, tuomet SHOTUKAS būtent jums! Geriausia tai, kad sekančią dieną jūs greičiausiai neprisiminsite, kas vyko vakar :)

Pradėkite nuo SHOTUKAS pagrindinio žaidimo. Šiame žaidime rasite 350 kortų, kurių užteks daugiau nei keliems vakarėliams.

Kai jūs ir jūsų draugai pamilsite žaidimą ir įveiksite visas užduotis, tuomet išmėginkite SHOTUKO PAPILDOMĄ kortų paketą. Tai papildys jūsų žaidimą su 150 naujų iššukių!

Jei galvojate, kad jūsų draugai nėra tokie drąsūs, kokiais apsimeta, tuomet rekomenduojame TIESA AR SHOTUKAS

O jei tikite, kad esate tikras aktorius, tuomet įrodykite tai savo draugams, su žaidimu SHARADOS

VISUS ŽAIDIMUS RASITE ČIA ⇨